KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 13327047
nr 1332 7047
Lars Östling
(f. 1947), Sverige
Gravyr, Falu gruva. Signerad, numrerad 29/75. Motivet: 18,5x27 cm
Lars Östling, svensk bildkonstnär född 1947.
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 juni 2020
kl 18:29:51
7/6 15:48:48
100 kr
8/6 16:22:16